Krótki wstęp do recenzji Netflixa i Spotify!

Siemanko! Piszę ten wstęp, ponieważ nie mam o czym pisać i nie chcę żeby ten blog stał praktycznie pusty, ale i dobrze będzie Was trochę wtajemniczyć w recenzje NetFlixa i Spotify’a, które będą za…

Jak już na górze napisałem, będzie to mały wstępik do tych dwóch recenzji na moim blogu, dwóch gigantów, mających pod sobą miliony użytkowników i ogromną bibliotekę utworów, zarabiających gigantyczne sumy, ale nie o tym będzie mowa w recenzjach.

 

z http://gim5przemysl.pl/konkurs-na-recenzje-czytam-oczywiscie/

Źródło http://gim5przemysl.pl/konkurs-na-recenzje-czytam-oczywiscie/

 

Skupić chce się bardziej na moim odczuciach, pierwszych starciach z portalami, omówię bogatość biblioteki, która jest po prostu ogromna! Skupię się też na ich opłacalności, bo jak każdy wie, oba portale są płatne. Ale to nie wszystko, planuję także dowiedzieć się trochę, co sądzą moi znajomi o Spotify’u i NetFlixie, więc nie tylko skupię się na swoim własnych zdaniu, na pewno wrzucę dla Was krótką Ich ocenę. Oczywiście bez żadnych przekręceń, wszystko obiektywnie, bez zjawiska fanboizmu, a także jak zawsze bez płatnego promowania i kolorowania rzeczywistości. Recenzje nie będą w żaden sposób opłacane. Będę pisał co o tym na prawdę myślę, bez lania niepotrzebnie wody. 🙂 Zachęcam do pisania Waszych opinii na temat tych portali. Być może zamieszczę je na przyszłych recenzjach, tylko muszą być bardziej rozbudowane, bez żadnych, typu „jest ok”, „polecam”, bez żadnego uzasadnienia własnego zdania. Inaczej taka opinia będzie niepotrzebna. 😉

 

Netflix

Netflix

 

Premierę recenzji NetFlixa planuję w dniu 10-ego maja bieżącego roku, czyli za 3 tygodnie od opublikowania wstępu. Nie dam głowy, że się wyrobię. Miejmy nadzieję, że zdążę, jeśli się nie wyrobię to pewnie przez egzamin na radioamatora, który odbędzie się 11-ego maja. Uczyć do egzaminu trzeba się ostro, a przeddzień dodatkowo muszę powtórzyć najważniejsze rzeczy.

 

Spotify

Spotify

 

Natomiast dnia opublikowania recenzji o Spotify’u nie znam. Być może będzie przed Netflixem, być może po, ale obstawiam, że będzie po Netflixie, bo bardziej skupię się na Netflixie, dlaczego? A no dowiedziecie się już w recenzji, na którą serdecznie Was wszystkich zapraszam!

 

 

Do zobaczenia!

axpersky