A więc… nowy blog!

Co ja tu… nowy blog? A no tak… kolejny raz… kolejne podejście… nie za dużo ich było? No może i tak, ale wciąż chce mieć swój internetowy notes, gdzie przede wszystkim umieszczę informację dla siebie, może i komuś się one przydadzą, kto wie, mniejsza, zaczynamy!

blog-laptop

Copyright: glaciermedia.ca

NOWY ROK, NOWY BLOG…

 

nie, nie tak powinienem zacząć. Powinienem najpierw się przywitać… ale… z kim? I tak nikt tego nie czyta, przynajmniej na początku, nie napiszę o sobie, bo na pewno nie którzy o mnie trochę wiedzą, a jeśli nie, to dowiedzą się w swoim czasie, jeśli tylko chcą, anyway, trochę jest po prawej stronie, pewnie chciałbyś wiedzieć, co tu będzie publikowane.

 

ACHHH… NO TAK!

To nie będzie blog taki sam jak wcześniej na axpersky.pl lub na geekszone.pl, to będzie takie coś w formie notesu, dziennika, może nie będę opisywał codziennie swojego dnia, ale przynajmniej swój tydzień, swoje spostrzeżenia, obserwacje, to co będę uważał za dobre do napisania tu. I nie, nie rezygnuję z poradników, recenzji różnych rzeczy, a także opisu czegoś z mojej „perspektywy”, mam także plany.

 

plany-lista

Copyright: dreamstime.com

Co planuję?

Na pewno zdać prawko i pokonać moje lenistwo, które utrudnia mi naukę części teoretycznej, jeśli już zdam chciałbym zarobić i kupić swój wymarzony samochód, nie będzie to możliwe jak nie wezmę się w garść i nie znajdę pracy, co jest trochę trudne, ale za 4 dni w końcu osiemnastka, co mi otworzy drzwi na wiele nowych możliwości i sposobów zarobienia pieniędzy na określone cele, takie jak w/w samochód i innych, które napiszę w przyszłych wpisach. Chciałbym oczywiście trochę zarobić na tym blogu i wstawić 2-3 mało inwazyjne reklamy, więc proszę Cię o wyłączenie adblocków, jeśli szanujesz to, że chcę zarobić, Ty nic nie stracisz, a ja zyskam. 🙂 O wiem! Plany będą po prawej stronie bloga.

 

 

Na razie to wszystko…

jeśli to przeczytałeś, to dziękuję Ci za to i wpadaj tu, jeśli chcesz częściej, a ja będę pisał częściej, jeśli tylko będę mógł i nawet jeśli będziesz tą jedną osobą, która to czyta. 🙂 Jak już mówiłem za 4 dni kończę 18 lat, a więc staję się doro… chciałem napisać pełnoletni. Co oczywiście nie robi ze mnie dorosłego, wciąż jestem na dorosłość nie gotowy, nie odpowiedzialny. Wciąż wiem za mało by nim być.

 

Do następnego, Przyjacielu! 😉